Participanti

PARTICIPANTI la COLUMBODROMUL GOLDEN RACE

REZERVARI   editia a V-a 2021

  1.  TUDOSE + JANTEA                     2 echipe
  2.  TEAM AS                                      1 echipa
  3.  RADUTA COSMIN                       1 echipa
  4.  ERBARU IONUT                          1 echipa
  5.  LOFT CERNEA & MIHALACHE   1 echipa
  6.  LARISA & IOANA RISTEA            1 echipa
  7.  BOGDAN MANCIU                      2 echipe
  8.  MIRICA MARIAN                          2 echipe  Achitate integral x 2 porumbei cadou (RO 001937-2020 Loft Cernea & Mihalache si RO 1024082-2020 Ambitia MMA)
  9.  ONEA IONUT                                1 echipa Achitata integral x 1 porumbel cadou(IT 030865-2020) ERBARU IONUT
  10.  IONUT NAN                                  1 echipa
  11.  GEANA ADRIAN                           1 echipa
  12.  ION VASILICA                              1 echipa
  13.  Prof.TURACHE VASILE                1 echipa
  14.  NASTASE COSTIN                        1 echipa
  15. GHINEA VALENTIN                       1 echipa
  16.  TUDOR LUCIAN                           1 echipa
  17.  CALIN GHEORGHE                      1 echipa Achitata integral x 1 porumbel cadou( RO 419855-2020 ILISEI ADRIAN)
  18.  BUCUR NICOLAE                         1 echipaAchitata integral x 1 porumbel cadou (RO 1204822-2020 ANGHEL & BALACEANU)
  19.  CORNEA MIREL                            1 echipa
  20.  CALOIAN VALENTIN                   1 echipa
  21. NEAGOE GEORGE & ADRIAN      2 echipe
  22. CAROL                                             1 echipa
  23. FLORIN URECHE                           1 echipa
  24. GHITA CRISTIAN                           1 echipa
  25. OANCEA OVIDIU                           1 echipa
  26. ENE ALIN                                         1 echipa Achitata integral
  27. RADU MARIUS                                 1 echipa Achitata integral x 1 porumbel cadou (RO 691156-2020  NEAGOE GEORGE & ADRIAN)
  28. OANCEA IOSIF                                 1 echipa
  29. SANDU ROBERT                               1 echipa
  30. MUSTATEA ION                                1 echipa
  31. CHIOVEANU CRISTI                         1 echipa
  32. VICTOR  R                                           1 echipa
  33. GRIGORE IOSIF                                  1 echipa
  34. BANCILA + STOICA                           1 echipa Achitata integral x 1 porumbel cadou (RO 009102-2020 NEDELESCU CIPRIAN)
  35. Team ELENA                                      1 echipa Achitata integral
  36. BANCILA MARIA                                1 echipa
  37. Team CARUNTU + REBREAN           3 echipe Achitate integral

                                    PORUMBEI SOSITI LA COLUMBODROM

  1. ALIN PELMUS                                  07.03.2021              1 echipa (4 pui)              
  2. Team CARUNTU + REBREAN       12.03.2021              3 echipe (18 pui)   

 

 

 

Participantii la Columbodromul Golden Race editia a lll-a 2019!

 

 

Participantii la Columbodromul Golden Race editia a ll-a 2018!

1 Frunzeanu Florin– RO— 5
2 Team Matei+Ploscaru+Chiran– IT— 10
3 Team Iancu+Lazăr– RO— 5
4 Ambiția MMA– RO— 5
5 Erbaru Ionuț– IT— 16
6 Tudose TDG– RO— 2
7 Giony– RO— 5
8 Team Radu– RO— 5
9 Stoica Iulian– RO— 5
10 Marian Bucurică– RO— 5
11 Mirică Marian– RO— 5
12 Team Ristea Larisa+Ioana– RO— 2
13 Marius Cernea– RO— 2
14 Team Iordache+Trifan– RO— 3
15 Team Băcanu+Manciu– RO— 5
16 Sorin Nițu– RO— 6
17 Țîru Claudiu– RO— 2
18 Vișoiu Cristian– RO— 5
19 Team Frone+Șovăială– RO— 5
20 Marius Nicolae– RO— 6
21 Per Bjarte Ludviksen– NOR— 4

Participantii la Columbodromul Golden Race editia a l-a 2017!

Nr.crt. Nume Participant Nr. Porumbei
1 Dl. Carmazan+Constantin 5 pui
2 Dl. Olteanu Cosmin 10 pui
3 Rizea Adrian+Ursuleasa 5 pui
4 Erbaru Ionuț 10 pui
5 Nicolae Ababei 5 pui
6 Sorin Nițu 6 pui
7 Topaie Vasile 5 pui
8 Tudose+Romică 10 pui
9 Porumbei De Top OLR 6 pui
10 Cătălin Ghinescu 2 pui
11 Marian Bucurică 5 pui
12 Simion Narcis 5 pui
13 Manea Constantin 2 pui
14 Frunzeanu Florin 6 pui
15 Bălănescu Vasile 5 pui
16 Dinicu Ginel 5 pui
17 Enache Creiță 5 pui
18 Tandem.Costea+Toma 5 pui
19 Alexe Toma 5 pui
20 Irimia+Tudor+Stan 5 pui
21 Furnică+Gioni 10 pui
22 Columbodrom Dalles Bucșani 2 pui
23 Băncilă Ion+Costică 10 pui
24 Ungureanu+Neacșu+Ion Mihai 15 pui
25 Drăghici Cosmin Ionut 5 pui
26 Crețu Andrei 2 pui
27 Popescu Vasile 5 pui
28 Frone+Șovăială 5 pui
29 Prof.Turache Vasile 10 pui
30 Drăgan Andreea +Vasile 5 pui
31 Ristea Larisa Maria 2 pui
32 Manea Adrian 10 pui
33 Team:Oprea&Nicolae 11 pui
34 Ungureanu Cristi 2 pui
35 Chirițoiu Adrian 5 pui
36 Ambitia MMA 2 pui
37 Mălescu+Cismaș 5 pui
38 Tules Denis+Ialcin 5 pui
39 Team:Iacob Iulian+Ionuț Meleacă 5 pui
40 Duță Sebastian 5 pui
41 Team: Cernea Marius+Mălescu Ciprian 10 pui
42 Attila Ephardt 5 pui
43 Team:Donici Adrian+Dumitru Onea 1 pui
44 Albină+Cristudor 2 pui
45 Neagu Ionel 1 pui
46 Apostol Ion 2 pui
47 Donici Adrian 2 pui